Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. kolo projektu Stanu se florbalistou...

V sobotu 15.3.2014 hostila naše škola v rámci projektu Stanu se florbalistou a budu poznávat Česko a Polsko dva týmy z Polska – UKS Trolik Opole a školní tým z Krapkowic. Tento projekt je podporován Euroregionem Praděd a v určitých směrech navazuje na předešlé projekty v oblasti sportování dětí a poznávání kulturních památek a zajímavostí na obou stranách česko-polské hranice. Oba polské týmy změřily své síly s naším florbalovým týmem ve třech kategoriích – elévové (6 – 9 let), mladší žáci (10 – 12) a starší žáci (13 – 15). A dařilo se nám náramně! V kategorii nejmladších – elévů naši školu reprezentovali Viky Zatloukal (7 gólů), Marťa Valentr (3), Filip Leja (1), Filip Jendrišák (1), Kačka Šimončíková, Maty Kaufmann a Agátka Zatloukalová a vedli si výborně. Hrálo se dvakrát sedm minut a v obou utkáních proti UKS Trolik Opole zvítězili nejprve 6 : 4, pak 6 : 2! Mladší žáci už hráli svá utkání třikrát sedm minut a ve složení Mates Župka (9 gólů), Matěj Žatka (4), Honza Duhajský (1), Kuba Lang, Jana Hradilová, Marťa Hloušek a Rosťa Janšto nejprve porazili v napínavém utkání opolský tým 7 : 6 a následně ukázali svou převahu hráčům Krapkowic, které přehráli 7 : 2. Zápasy starších žáků se hrály třikrát deset minut a náš tým ve složení Niky Oláh (15 gólů), Matěj Žiška (3), Paťa Žmolík (3), Honza Petr, Petr Mlček a Jindra Bílka sice nejprve nad Trolikem vedl, ale v závěru se ukázala sehranost opolských hráčů, kteří zvítězili nad našimi 9 : 5. Naši starší žáci obsadili druhé místo díky vysoké výhře nad Krapkowicemi 16 : 1.
 

Náhledy fotografií ze složky 15.3.2014 Bruntál

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář