Jdi na obsah Jdi na menu
 


Florbal Tým Okružní

FlorbalTýmOkružní je školní florbalový tým složený ze samých florbalových nadšenců :-) - žáků třetích až devátých tříd ZŠ Bruntál, Okružní 38, kteří rozvíjejí své dovednosti v zájmovém útvaru pod vedením dvou stejně nadšených učitelů. Kroužek florbalu vznikal na naší škole od roku 2007. Naše škola v tomto směru byla realizátorem projektů Městská liga florbalu žáků 4.a5. tříd (2009/10), Florbal dětí Euroregionu Praděd (2010/2011), Výlety za poznáním Slezska a florbal dětí (2011/12), Zpěv, tanec a sport dětí polsko-českého pohraničí (2012/13). V těchto projektech jsme "své síly" srovnávali také s polskými týmy UKS Trolik Opole, UKS Skorpion Jaworzno, UKS Prudnik, Kedzierzyn Kozle. Náš tým také vyhledává turnaje a účastní se celorepublikových florbalových akcí (OrionFlorbalCup, O Pohár ministra školství, ČEZ street hockey). Ve školním roce 2013/2014 organizujeme Florbalovou ligu žáků prvního stupně, ve které soutěží 6 škol...
 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář