Jdi na obsah Jdi na menu
 


Před vysvědčením na florbal - 1. místo!!!

18. 6. 2015
Tak jako vloni i letos uspořádala naše škola florbalový turnaj Před vysvědčením na florbal, na který získala dotaci z grantu Města Bruntál. Naši sedmáci obsadili v úterý 16. června druhé místo za týmem ZŠ Petrin. Ve čtvrtek 18. června v naší tělocvičně odehráli svůj turnaj také žáci prvního stupně. Hrálo se dvakrát sedm minut systémem každý s každým. Náš tým ve složení Kuba Lang, Marťa Hloušek, Marťa Valentr, Rosťa Janšto, Honza a Dan Panylovi, Filip Jendrišák, Tom Sýkora a Viky Zatloukal postupně porazil všechny soupeře a stejně jako vloni v turnaji zvítězil! 1. Okružní (12 bodů), 2. Jesenická (9 bodů), 3. Břidličná (6 bodů), 4. Karlovice (3 body), 5. Petrin (0 bodů). Speciální dík za pomoc patří holkám z 5.B – Klaudii, Vaness, Danielce a Janě 
 

Náhledy fotografií ze složky Před vysvědčením na florbal 2015

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář