Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přátelský turnaj v Andělské Hoře

3. 4. 2013
V pátek 22. března se mladší a starší florbalová družstva naší školy zúčastnila přátelského turnaje ve florbalu a poměřila síly s družstvy místní školy. Mladší i starší kluci hráli výborný florbal a zvláště mladší žáci předvedli výborný výkon, kdy dokázali porazit i starší žáky naší školy a remizovali se staršími žáky Andělské Hory. Stali se tedy vítězi tohoto turnaje, druhé místo obsadili naši starší žáci, třetí skončili starší žáci Andělské Hory a čtvrté místo obsadilo družstvo mladších žáků Andělské Hory, které oba naše týmy porazily velkým rozdílem. Další přátelský turnaj se uskuteční na oplátku na naší základní škole, a to v průběhu dubna.
 

Náhledy fotografií ze složky Přátelský turnaj v Andělské Hoře

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář