Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohár ministra školství

Ve středu 14.11.2012 se náš FlorbalTýmOkružní zúčastnil celostátní florbalové soutěže žáků 1.-5. tříd o Pohár ministra školství. Okresního finále, které se konalo v tělocvičně ZŠ Bruntál, Jesenická 10, se zúčastnilo 7 týmů. Již semifinále přineslo velmi dramatické momenty, kdy náš tým prohrával 0:2, v závěru se nám podařilo vyrovnat a po samostatných nájezdech, díky výkonu brankáře Peti Helembaie a střelcům Honzovi Duhajskému a Matěji Župkovi, jsme postoupili do finále. Po krásných akcích Honzy Duhajského a Reného Szczurka jsme ve vypjatém finálovém zápase vedli 2:0, bohužel závěr se nám nepovedl a díky vítězství 3:2 postupuje do dalšího kola ZŠ Jesenická. Gratulujeme.

Naši školu reprezentovali: PeťaHelembai, Honza Duhajský, René Szczurek, Viky Zatloukal, Matěj Župka, Matěj Žatka, Olda Fiala, David Galaš, Martin Major a Ondra Černík.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jsme borci

(petr, 30. 11. 2012 17:58)

já jsem hráč a vým že jsme dobry