Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČEZ - zvítězili jsme v oblastním kole!!!

13. 3. 2013
Ve středu 13.3. sehrál náš FlorbalTýmOkružní v naší tělocvičně dva zápasy oblastního kola proti ZŠ Břidličná. ČEZ STREET HOCKEY je turnaj žáků narozených po 1.9.1999 a hraje se v Moravskoslezském a Olomouckém kraji a vítězné týmy se mohou probojovat až do velkého finále v ČEZ aréně v Ostravě. Oba zápasy proti Břidličné měly strhující tempo, byly velmi vyrovnané a rozhodovaly doslova detaily. A my se můžeme radovat! Náš tým v prvním utkání zvítězil šťastně 8:7 a ve druhém 5:2. Na cestě do Ostravy nás čeká ještě jeden (zatím neznámý) soupeř v předkole finále. Držte nám palce! Naši školu reprezentovali: Patrik Žmolík (5 gólů), Jindra Bílka (4), Matěj Žiška (2), Jirka Strapek (1), Matěj Goněc (1) a Peťa Helembai.
 

Náhledy fotografií ze složky ČEZ oblastní kolo 13.3.2013

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář