Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. kolo polsko-českého turnaje 25.11.2012

26. 11. 2012

 V neděli 25.11.2012 se v rámci projektu Zpěv, tanec a sport dětí polsko-českého pohraničí konalo v tělocvičně SPŠ Bruntál čtvrté kolo florbalového turnaje. Prostor zde dostaly i nejmladší děti z „florbalových školek“, které s florbalem teprve začínají. Dvěma vítězstvími v této kategorii si první místo vybojovaly děti z naší školy a ukázaly své první florbalové dovednosti. Kategorii mladších žáků otevřelo utkání našeho týmu proti hráčům z Kedzierzyn-Kozle. Naši toto utkání vyhráli a o první místo se měli „poprat“ s hráči z UKS Trolik Opole, kteří svého polského soupeře také porazili. V boji o první místo měli od začátku navrch hráči Troliku, sice se našim podařilo vyrovnat, ale závěr se více povedl hráčům z Polska, kteří zvítězili a v kategorii mladších žáků obsadili první místo.

Florbalová školka: Jirka Nábělek, Viky Zatloukal, Kuba Lang, Marťa Valentr, Marťa Hloušek, Rosťa Janšto a Adam Venera.

Mladší žáci: Peťa Helembai, Jindra Bílka, Jirka Strapek, Peťa Haník, Peťa Mlček, Matěj Žatka, René Szczurek a Honza Duhajský.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář